عضویت در خبرنامه پنجره ایرانیان
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
جستجوی مطالب
 
مجموعه پنجره ایرانیان به مدت یک هفته در تعطیلات تابستانی به‌سر می‌برد.
در صد و هفتمین شماره نشریه پنجره ایرانیان می‏‌خوانید:
در گفتگو با مدیرعامل شرکت کوثر پروفیل اراک مطرح شد:
بیش از هفت سال است که یکی از برندهای مطرح پروفیل در مهد صنعت آلومینیوم ایران تولید می ‏شود. مدیران شرکت کوثر پروفیل اراک با بیش از 20 سال تجربه در این زمینه، با احداث کارخانه ‏ای در شهرک صنعتی شماره دو شهر اراک، از سال 1388 مشغول به تولید پروفیل ‏های آلومینیومی هستند.
پنجره ایرانیان از کلیه بازدیدکنندگان محترمی که از غرفه این نشریه در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران بازدید کردند تشکر و قدردانی می‏ کند.
در گفتگو با مهندس بهروز وظیفه مطرح شد:
در دل شهرک صنعتی شمس آباد مجموعه ‏ای جای گرفته است که سالیان سال تجربه را برای جلب رضایت مصرف کنندگان در طبق اخلاص گذاشته است؛ مجموعه‏ ای که فروش را پایان معامله تلقی نمی ‏کند، بلکه آن را آغازگر یک تعهد می ‏داند؛ مجموعه ‏ای که تا بهترین هست، به خوب نمی ‏اندیشد.
پراتیک به عنوان واحد نمونه استان معرفی شد:
پنجره ایرانیان: شرکت ایلیاد کار وشمگیر تولید کننده پروفیل‏ های یو.پی.وی.سی پراتیک، در مرداد امسال واحد نمونه استان گلستان معرفی و به مهندس اکتای قاضی، رئیس هیات مدیره شرکت ایلیاد کار وشمگیر، به عنوان صنعتگر برتر استانی تندیس و لوح تقدیر اهدا شد.
باشگاه بانک صنعت و معدن تهران در شامگاه 22 تیر ماه 1395 میزبان گروهی از فعالان بنام عرصه ساخت و ساز کشورمان بود. دو شرکت نامیکاران و کامرلینگ (KÖMMERLING) آلمان، زیرمجموعه گروه بزرگ پروفاین، برگزار کننده این گردهمایی بودند تا شرکت کنندگان را در جریان آخرین دستاوردها و فعالیت ‏های این دو شرکت همکار قرار دهند.
در گفتگو با ریاست هیئت مدیره شرکت کیان‏ پن مطرح شد:
آورتا، امروزه به برندی تبدیل شده است که نیاز چندانی به معرفی ندارد. این پروفیل یو.پی.وی.سی نام‏ آشنا حدود ده سال است که در استان مازندران در حال تولید است و در حال حاضر کارگاه ‏های بسیاری در سطح کشور از این پروفیل استفاده می‏ کنند.
سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره گیلان از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ تیرماه ۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان در شهر رشت برگزار شد.
در گفتگو با مدیرعامل شرکت صنایع شیراز پلیمر جنوب مطرح شد:
در خردادماه امسال گروه خبری نشریه پنجره ایرانیان که به مناسبت هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز، در این شهر به سر می‏ برد، فرصتی به دست آورد تا از شرکت صنایع شیراز پلیمر بازدید به عمل آورد و با آقای سیامک نصیری مدیرعامل این شرکت گفتگویی را ترتیب دهد.
پنجره ایرانیان: دفتر نمایندگی فروش محصولات واناوین (VANA WIN) در استان قم گشایش یافت.
نباید تردیدی به خود راه داد که وجود گروه‏ ها و تشکل ‏های صنفی مایه انسجام و سازماندهی بیشتر یک صنف یا صنعت هستند و حتی می‏ توان گفت صنفی که فاقد چنین سازمان یا تشکل تخصصی باشد، در ابعاد مختلف دچار آشفتگی و تشتت خواهد شد.
پنجره ایرانیان: آتاتک از کلیه فعالان و علاقه مندان به این صنعت دعوت کرده است تا در سومین دوره از نمایشگاه تخصصی در و پنجره و آسانسور و صنایع مربوطه استان قزوین که از 2 تا 5 شهریورماه در شهر قزوین برگزار می‎شود، از غرفه این شرکت بازدید به عمل آورند.
از ابتدای امسال سیاست پنجره ایرانیان حضور در اکثر نمایشگاه ‏های تخصصی سراسر کشور است. از این حیث 23 تیرماه جهت پوشش خبری از نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد، عازم این شهر شدیم.