عضویت در خبرنامه پنجره ایرانیان
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
جستجوی مطالب
 
پنجره ایرانیان؛ دکتر نصرتی دبیر انجمن ملی پلاستیک در توضیح اعزام هیات تجاری صنعت پلاستیک به پاریس گفت: در راستای توسعه همکاری‌‏های بین‌‏المللی انجمن با همتاهای خارجی، تفاهم‌نامه‌ای با اتحادیه ملی لاستیک و پلاستیک فرانسه در شهریورماه سال جاری منعقد شد.
پنجره ایرانیان: نخستین نمایشگاه در و پنجره، ماشین‌آلات و صنایع وابسته زنجان دی‌ماه 95 برگزار می‌شود.
پنجره ایرانیان: هافمن و سازمان آموزش فنی و حرفه‏‌ای استان آذربایجان شرقی تفاهم‌‏نامه همکاری امضا کردند.
پنجره ایرانیان؛ شرکت ماژول از تمامی کسانی که از غرفه این شرکت در نمایشگاه صنعت تهران بازدید کردند تقدیر و تشکر به عمل آورد.
انجمن در، پنجره، نما و صنایع وابسته با ارسال نامه‏‌ای، از مجموعه پنجره ایرانیان تقدیر و تشکر کرد. متن نامه به این شرح است:
معاون وزیر صنعت در مجموعه آتاتک اعلام کرد:

حمایت از واحدهای صنعتی کوچک با اصلاح ساختار

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تامین منابع مالی واحدهای صنعتی کوچک با نرخ سود ۵۰ درصد کمتر در صندوق ضمانت خبر داد.
پنجره ایرانیان: همایش خانواده بزرگ گروه عایق کویر یزد با حضور مدیران این مجموعه و شرکت‌های ویستابست و سیندژ، نمایندگی‏ ها و جمعی از فعالان صنعت در و پنجره، 15 مهرماه در باشگاه بانک صنعت و معدن تهران برگزار شد.
پنجره ایرانیان: اختتامیه نمایشگاه بین‏‌المللی آلومینیوم ایران شامگاه شنبه با حضور قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید، نماینده مردم ساوه و زرندیه و نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و استاندار مرکزی در اراک برگزار شد.
با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

کارخانه آتاتک رسما افتتاح شد

پنجره ایرانیان: کارخانه و خط تولید جدید آتاتک طی مراسمی توسط دکتر یزدانی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، 14 مهر ماه در شهرک صنعتی نظرآباد رسما افتتاح شد.
پنجره ایرانیان؛ شرکت تحقیقاتی، پژوهشی و مهندسی افرا، ساخت دو دستگاه جدید در زمینه ماشین‌آلات شیشه دوجداره را به پایان رساند.
با حضور معاون استاندار گلستان؛

سمینار پراتیک برگزار شد

پنجره ایرانیان: شرکت ایلیاد کار وشمگیر در شهریورماه امسال سمیناری با عنوان «نقش تکنولوژی در حفظ سرمایه‏‌های ملی طبق مقررات ملی ساختمان و با محوریت معرفی محصولات جدید برند پراتیک» با حضور جمعی از مهمانان عالی‌قدر برگزار کرد.
پنجره ایرانیان: بازرگانی دلتا (بنادکوکی) اتاق نمایش (شو روم) ویژه پنجره‌های دوجداره آلومینیوم ترمال بریک را در استان البرز افتتاح کرد.
با حمایت مالی و معنوی هافمن؛

همایش سالانه انبوه‌سازان برگزار شد

پنجره ایرانیان: همایش سالانه انبوه‌سازان هم‌زمان با روز جهانی اسکان بشر در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با حمایت معنوی هافمن روز یکشنبه 11 مهرماه برگزار شد.