عضویت در خبرنامه پنجره ایرانیان
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
جستجوی مطالب
 
اخبار هشتمین نمایشگاه در و پنجره تهران؛

جانمایی غرفه‌ها در نمایشگاه آغاز شد

پنجره ایرانیان: جانمایی غرفه‌ها در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران آغاز و گروه آلومینیوم به‌عنوان نخستین گروه برای تعیین فضای غرفه‌‏های خود تعیین شده است.
پنجره ایرانیان: فهرست اکثر نمایشگاه ‏های ساختمان و همچنین در و پنجره سراسر کشور که تاکنون منتشر شده است، به شرح زیر می‏ باشد:
پنجره ایرانیان: نخستین گردهمایی ویژه آساش برای همکاران مجموعه هورامکو سه‌شنبه 29 تیرماه 95 در مجموعه ورزشی تفریحی ونک برگزار شد.
در گفتگو با مهندس سعید محسنی مطرح شد:

شیشه ایمنی خراسان در مسیر پیشرفت

شیشه ایمنی خراسان فعالیت خود را از سال 1369 در شهر مشهد آغاز کرد، و از سال 1381 و با تغییر مدیریت مجموعه وارد مرحله شکوفایی خود شد.
پنجره ایرانیان: شرکت پتروپویا گرانول آریانا طی قرارداد همکاری با سازمان فنی و حرفه‌ای استان اصفهان، اقدام به برگزاری یک سلسله کارگاه‌های آموزشی کرده است.
اراک از جمله شهرهای صنعتی کشور است که از لحاظ گوناگونی محصولات صنعتی، نخستین، از لحاظ وجود صنایع مادر، دومین و به طور کلی چهارمین قطب صنعتی کشور محسوب می‌شود.
در گفتگو با مدیر عامل کیمیا صنعت شیما مطرح شد:

نقش موثر ملزومات شیشه در یک پنجره استاندارد

شرکت کیمیا صنعت شیما یکی از مجموعه‏ های مطرح کشور به شمار می‏ رود که نزدیک به یک دهه در زمینه تامین و تولید ملزومات شیشه‏ های دوجداره مشغول فعالیت بوده است. ناگفته پیداست که بخش اعظم یک پنجره از شیشه تشکیل شده و لاجرم در تولید یک پنجره استاندارد، کیفیت شیشه نقش بسیار مهمی ایفا می‏ کند.
پنجره ایرانیان: صدرا ابزار پارسیان (بازرگانی قادری) تولیدکننده چسب‌های سیلیکون ماستیک با برند لئوفیکس، جدیدترین محصول خود را به بازار ارائه کرده است.
پنجره ایرانیان: شرکت وین استار با ارتقاء سیستم‌های خم خود، کیفیت محصولاتش را بهبود بخشید.
در گفتگو با مدیر فروش شرکت آساش مطرح شد:

آساش ـ گروتمان؛ تلاش برای شراکتی رویایی

شرکت آساش یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی جهان می ‏باشد که از سال 1992 فعالیت‏ های خود را آغاز کرده و امروز با در خدمت داشتن بیش از 2000 نیروی انسانی و فعالیت در پنج شاخه اصلی، حجم قابل توجهی از تولیدات این بخش را در اروپا به خود اختصاص داده است.
گفتگوی اختصاصی پنجره ایرانیان با مهندس محمد استقبال؛

شیشه ایمنی شرق؛ نامی آشنا در صنعت شیشه کشور

وقتی که از صنعت شیشه صحبت می‎کنید، از جمله نام‌های آشنا، شیشه ایمنی شرق است. شیشه ایمنی شرق جز معدود کارخانه‎هایی است که قدمتی 25 ساله در صنعت شیشه دارد. کارخانه این شرکت در منطقه شهرک صنعتی فردوسی در مشهد واقع شده است.
پنجره ایرانیان: وزیر راه و شهرسازی دستورالعمل شناسنامه فنی ملکی ساختمان را برای اجرایی شدن قانون پیش فروش و امکان انجام قراردادهای پیش فروش در دفاتر اسناد رسمی، ابلاغ کرد.
پنجره ایرانیان: با تصمیم هیئت وزیران، وزارتخانه‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی موظفند طی دو سال حداقل بیست درصد برق مصرفی ساختمان‌های خود را از انرژی های تجدیدپذیر تامین نمایند.